Bieżące tematy polityczne, społeczne i gospodarcze a także krytyka dziennikarskiego przekazu. Myśl śmiało, nie bądź łatwowierny , nie pozwól sobą manipulować !
Blog > Komentarze do wpisu

Zdrada !! (155)

Lat mi przybywa , zdrowie szwankuje więc myślałem , że nie będę już musiał chwytać za pióro lub  też siadać do klawiatury komputera. Jednak dzisiejsza próba podpalenia Polski , mojej ojczyzny , mojego rodzinnego domu , zmusiła mnie do smutnej refleksji. Nie damy rady Szanowni Czytelnicy, za dużo w naszej ojczyźnie zwykłych szubrawców. Ten stan trwa  od wieków , nie uda nam się  dogonić cywilizacyjnie zachodu z takim strasznym balastem, pozbądźmy się w końcu złudzeń !! Co takiego niezwykłego jest w naszych genach , że rodzi się u nas tak dużo  nikczemników i zwykłych  psubratów ?  Uważam , że stwórca niczym szczególnym nas Polaków nie wyróżnił, bo niegodziwcy rodzą się na całym świecie, jednak w  kraju nad Wisłą szubrawcom klimat wyjątkowo sprzyja. Ten klimat , to powszechny  brak szacunku do prawa a także często złe prawo , polityka kościoła katolickiego utrwalająca ogromne zacofanie ,  oraz media i całe środowisko dziennikarskie.

Ze smutkiem przytaczam opinię o nas Polakach wygłoszoną przez Otto von Bismarcka, kanclerza Cesarstwa Niemieckiego :"Dajcie Polakom rządzić a sami się wykończą "  zaś w liście do siostry w lutym 1861 roku pisał :" Bijcie Polaków, ażeby aż o życiu zwątpili. Mam wielką litość dla ich położenia , ale jeśli chcemy istnieć , to nie pozostaje nam nic innego jak ich wytępić." Tyle drastycznych cytatów z historii ale i współczesne sondaże lokują nas w grupie najbardziej nielubianych narodów świata.

W dniu dzisiejszym dwóch europarlamentarzystów  polskich  , Zdzisław Krasnodębski i Ryszard Legutko  dopuścili się niesłychanego zhańbienia  Polski  na forum parlamentu europejskiego, wysuwając przed całym światem oskarżenia o rzekome fałszowanie wyborów. Nie minął jeszcze ani jeden dzień roboczy od momentu ogłoszenia wyników wyborów, umożliwiający wniesienie do sądu protestu wyboczego a ci dwaj gangsterzy , żarliwi katolicy , już wiedzieli wszystko. Wyszli widocznie z założenia, że Pan Bóg wie wszystko a oni wiedzą więcej.

Zhańbili Polskę wykonując partyjne polecenie Jarosława Kaczyńskiego. Ci ludzie w końcu nieźle wykształceni, znaleźli się w parlamencie europejskim także z błogosławieństwa kościoła. Dopuścili się potwornego kłamstwa i oszczerstwa  próbując w ten sposób obalić istniejący porządek prawny,  zdefiniowany w konstytucji. Zniesławili Polskę wpisując się na długą listę renegatów którzy doprowadzili do upadku Polski. Patrząc na problem historycznie , postawili się w tym samym szeregu co biskup Józef Kazimierz Kossakowski który od roku 1787 był na stałej pensji w ambasadzie rosyjskiej i podczas Insurekcji Kościuszkowskiej został powieszony za zdradę , biskup Ignacy Massalski , biskup Wojciech Skarszewski  czy też naczelny kapelan targowicy , biskup Michał Roman Sierakowski. Zdradę tych biskupów pobłogosławił papież Pius VI , którego interesy polityczne ci biskupi realizowali , mając za nic dobro Rzeczypospolitej. Przypomniałem czytelnikom trochę historii aby im uzmysłowić , że zdrada to nie tylko domena dawnych wieków , że zdrada dzieje się na naszych oczach , także na oczach świata !!! Świat z politowaniem patrzy na to , co te "Polaczki" wyprawiają a Władimir Putin już odkorkował szampana. Czy mamy bezczynnie  siedzieć z założonymi rękami aż mały paranoik z poparciem kościoła rozwali nam kraj ? Czy naprawdę jesteśmy aż tak bezradni ?

Dlaczego tak się stało ? Do awantur wykorzystano prozaiczną sytuację , zwykłą awarię  systemu komputerowego, która mogła się zdarzyć wszędzie na świecie. Mogła by , ale gdyby się zdarzyła gdzieś na świecie,  to przeszła by w sposób niezauważalny. Wszędzie tylko nie w Polsce , gdzie media i całe środowisko dziennikarskie nie potrafią myśleć propaństwowo. Nabrali wiatru w żagle, manipulując  mniej "wyrobioną" opinią publiczną we własnym  zas...ym  interesie.  Ulubionym zwrotem było powtarzane tysiące razy  określenie "ręczne liczenie głosów" . Wyrobiło to  u znacznej części Polaków przekonanie że głosy liczą komputery. Mediom nie było na rękę precyzyjne określenie , że głosy zawsze liczą  ludzie i że zawsze kończy się to protokołem podpisanym przez całą komisją i że w końcu  ten protokół jest obfotografowany na dziesiątki sposobów przez wszystkich uczestników, łącznie z mężami zaufania. Dopiero dane z tak sporządzonego protokołu, wprowadza się do systemu komputerowego celem zbilansowania danych z gminy , powiatu czy województwa i wyliczenia zdobytych mandatów. Nasze debilne media z TVN-em na czele, nie chcą społeczeństwu przekazywać  faktów w tak oczywisty sposób i tym różnią się od zachodnich mediów które  we krwi mają narodowy interes. Wolą podsycać napięcie w kraju zamiast powiedzieć  że protokoły, czyli dokumenty źródłowe są dobre, tylko system się zepsuł i trzeba popracować kilka dni dłużej. Mogli ale tego nie zrobili , bo trzeba by wyszukać tematy zastępcze a Putin z Ukrainą  już się trochę zużył.

Europa wyśmiała Krasnodębskiego i Legutkę  ale swej hańby nie uda  im  się  zmyć . Przejdą w niesławie do historii jak owładnięty obsesją  szewc Herostratos.

Prezes 24.11.2014

 

poniedziałek, 24 listopada 2014, 0_prezes1

Polecane wpisy

TrackBack
TrackBack w tym blogu jest moderowany. TrackBack URL do wpisu:
Komentarze
Gość: maryusa, *.hsd1.il.comcast.net
2014/11/28 21:53:32
O to slowa prawdy,postawil Pan Prezesie kropke nad i i dzieki za to.Mentalnosci conajmniej 40% gloszacych ze sa Polakami tj; Kaczynskich,Dudow, Legutkow,Krasnodebskich,Brudzinskich,Macierewiczow,Gurskich,Gowinow,Ziobrow, etc ani czarnoziem, plog, brona i orczyk + szlachetny nawoz nie zmieni.

-
2014/11/30 02:26:07
"że rodzi się u nas tak dużo nikczemników i zwykłych psubratów ? " Niestety odpowiedzialność ponoszą matki Polski, które podążają tradycją wychowania, przygotowania dzieci do świata, który nie istnieje, albo istnieje, ale jest zbyt niewydajny żeby zapewnić szczęście i dobrobyt. Ojcowie, oczywiście też mają swój udział, najczęściej przez nieobecność. Zła tradycja wychowywania dzieci.
-
Gość: Moher, *.neoplus.adsl.tpnet.pl
2014/12/03 11:20:42
Zgadazam sie z opinia wpisu:danekstraszynski. Ale rowniez ograniczenie nauczania historii w szkolach ma swoj cel. Czytaj:www.monitor-polski.pl/grzegorz-braun-sie-myli-to-nie jest rozbior...........
"Naród, który nie ma siły i woli powiedzieć łotrom, że łotry, nie wart być narodem"/Aleksander Fredro/
PS. Gratuluje Prezesowi znajomosci Historii i przypominania stosunku Papiestwa do sprawy niepodleglosci Polski w XIX w. jak rowniez przypominania, ze Niemcy byli i beda bandytamii w stosunku do Polakow. Tak jak i Rosjanie. Niestety tego juz nie uczy sie w szkole. Za PRL mielismy kochac i byc wdzieczni Zwiazkowi Radzieckiemu za "wolnosc". Teraz mamy kochac UE.Takze za "wolnosc"
PS bis Szkoda, ze Prezes cenzuruje wpisane komentarze ! !
Przepraszam za brak liter polskiego alfabetu.
-
2014/12/03 11:53:40
do - Moher, acpn209.neoplus.adsl.tpnet.pl
Dziękuje za wpis- daję rycerskie słowo honoru, że jeszcze nigdy się nie zdarzyło abym nie zamieścił komentarza. Kiedyś zakładając bloga miałem na myśli tylko cenzurowanie zwykłej głupoty której jest pełno w sieci.
Pozdrawiam serdecznie- Prezes
Dodatki na bloga